Випускний вечір в Дніпрянській ЗОШ

0
84

Випускний вечір – надзвичайне свято: радісне, урочисте, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідною школою, такими затишними, рідними класами, однокласниками та вчителями, які впродовж багатьох років готували учнів до самостійного життя.
23 червня 2019 року випускники Дніпрянської ЗОШ (директор Феденяк Раїса Михайлівна) разом з батьками, друзями і знайомими, зібралися на шкільному подвір’ї, де на них чекала найприємніша мить – випускний бал. Всі юнаки й дівчата, які закінчили школу, були водночас і щасливими, і сумними – їх переповнювали емоції. На подвір’ї панували радість і святковий настрій.
На святі були присутні міський голова Коваленко В.І., староста Дніпрянського старостинського округу Білий А.А. та начальник відділу освіти Новокаховської міської ради Микитенко Л.А.
Кожного року свято випускного вечора є особливим. Адже, приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки і перед ними відкриються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.
Традиційно, прощалися випускники зі школою у ритмі останнього шкільного вальсу, який подарував випускникам та їх батькам море позитивних емоцій.
У добру путь, випускники! Світлих вам обріїв, життєвих перемог, здійснення усіх мрій! Нехай вам щастить!