Свято 8 березня!

0
57

Одне з найчарівніших свят, яке відзначає людство – це 8 Березня, свято весни, кохання та жінок. Святкові концерти пройшли у всіх закладах культури на території Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської ради. Розпочалось святкування 7 березня з чудового концерту за участю творчих колективів у Дніпрянському будинку культури (керівник Тишина Світлана Павлівна). Вітали жінок депутат Новокаховської міської ради Хоменко С.В., староста Дніпрянського старостинського округу Білий А.А. Особливо порадувала участь у концерті багатьох нових талантів смт.Дніпряни. Велике захоплення у присутніх визвав виступ вокального дуету керівника будинку культури  Тишиної  Світлани та Іщенко Оксани.

Після цього вітальну естафету прийняв Новолагерський сільський клуб (завідуюча Мандриця Анна Олександрівна). Привітати жінок завітав міський голова Коваленко В.І., депутат Хоменко С.В., начальник відділу культури Зарудна Н.С., БФ «Нова Каховка» (керівник Ходорковська О.І.). Чудовий концерт підготували для присутніх юні таланти Новолагерського клубу. Глядачам дуже сподобалися виступи Дарини Ткаченко, вокального колективу «Серпанок»  а також хореографічного ансамблю.

Святкові концерти продовжились 8 березня в Піщанському сільському клубі  (завідуюча Луговська Олена Анатоліївна), куди завітав міський голова Коваленко В.І., староста Дніпрянського старостинського округу Білий А.А., депутати Хоменко С.В. і Афанасьєв О.І. та БФ «Нова Каховка», які привітали всіх присутніх зі святом. Чудова концертна програма, кулінарний конкурс за участі депутатів та старости нікого не залишив байдужим. Усім було дуже цікаво та весело.

Завершував святкову естафету Корсунський сільський клуб, який, незважаючи на тимчасову відсутність завідуючої клубом та хореографа, завдяки таланту небайдужих корсунчан та активній участі місцевих жителів був підготовлений чудовий концерт. Особлива подяка одній з найстаріших учасниць Москаленко Поліні Ніловні, яка зважаючи на свій поважний вік приймала активну участь в організації свята. У підготовці танцювальних номерів велика подяка Олійник Анні Олексіївні, яка у вільний від роботи час знаходила хвилинку та займалася з діточками. На свято привітати жінок завітав староста Дніпрянського старостинського округу Білий А.А.

З впевненістю можна сказати, що свято вдалося, адже жінки отримали задоволення,   обличчя  людей світилися радісними посмішками. Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!