Про проведення в місті Нова Каховка та на території Дніпрянського старостинського округу щорічної акції “За чисте довкілля” та Дня благоустрою територій населених пунктів.

0
82

На території міста Нова Каховка та Дніпрянського старостинського округу  почала діяти щорічна акція “За чисте довкілля”. Акція триватиме з 11 березня по 06 травня поточного року і передбачає виконання заходів із впорядкування дитячих та спортивних майданчиків, висаджування зелених насаджень та приведення прибудинкових територій до належного санітарного стану.

Спеціалістом відділу з питань управління комунальним майном, інфраструктури Дніпрянського старостинського округу проводяться рейди по населеним пунктах: смт. Дніпряни, с. Корсунка, Нові Лагері та Піщане, на яких громадянам вручаються попередження щодо приведення до належного санітарного стану прилеглих прибудинкових територій. Приватним підприємцям було надіслано листи з проханням долучитися до щорічної акції «За чисте довкілля» .

Нагадуємо, що розпорядженням міського голови від 26.02.2019 року № 62 спеціалісту відділу надано права складання протоколів про адміністративні правопорушення за статтями 152 та 154 КУпАП України. Тому у разі повторного порушення правил благоустрою на території населених пунктів Дніпрянського старостинського округу повторні попередження  виписуватися не будуть, а будуть складатися адміністративні протоколи та передаватися на розгляд адміністративної комісії Новокаховської міської ради.

Шановні односельчани! Просимо всіх мешканців долучитися до акції «За чисте довкілля» та зробити наші села ще чистішими.