Завершення святкування Новорічних свят

0
98

Новорічні свята на території Дніпрянського старостинського округу завершились Новорічними «вогниками», які були організовані в Будинках культури  смт. Дніпряни (директор Тишина Світлана Павлівна), с. Піщане (Луговська Олена Анатоліївна), с. Нові Лагері (Мандриця Анна Олександрівна). На святах були присутні староста Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської ради Херсонської області Білий Анатолій Андрійович та депутат Новокаховської міської ради Хоменко Сергій Вікторович місцеві жителі та численні гості. Новорічні свята розпочалися 16 грудня та завершилися 30 грудня 2018 року. Цього року святкування Новорічних свят проходило у три етапи. Спочатку до дітей завітав Святий Миколай, який разом з юними артистами сільських клубів привітав чемних діточок та вручив всім присутнім солодкі подарунки від Дніпрянської селищної ради.   Після чого вже творчі колективи Новокаховського міського палацу культури (нач. відділу культури Зарудна Н.С.) порадували чудовими новорічними концертами сільську малечу. Завершили святкування новорічними «вогниками» для дорослих. Чудово показали себе місцеві аматорські колективи. Супроводжувались святкування цікавим театралізованим дійством та концертами.             

Чудові  Новорічні ранки були проведені в дитячих садках «Віночок» та «Колобок». Привітання та подарунки від міського голови Коваленка В.І. вручив староста Дніпрянського старостинського округу Білий А.А. Діти разом з вихователями та музичними керівниками показали батькам  Новорічну казку у своєму виконанні. 

Цікаві  сценарії, музичний супровід, казкові гості та солодкі подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили святковий настрій та залишили чудові враження дітям та батькам. Дітки кружляли у хороводах, відгадували загадки, грали у веселі ігри, брали участь у конкурсах, розповідали гарні віршики Діду Морозу. А по завершенні дійства Дід Мороз зі Снігуронькою  вручили діточкам солодкі подарунки.

Новорічні пісні й хороводи, запальні танці й щирі привітання, усміхнені батьки та радісні діти – таким особливим і неповторним було це Новорічне свято. А яскраві спогади довго будуть зігрівати наші серця у холодну зимову пору.

Дніпрянський старостат висловлює щиру подяку всім, хто створив «Новорічне диво» для дорослих та дітей Дніпрянського старостинського округу.