Випускний у Корсунській ЗОШ

0
68

До неба музика сягає, наче мрія,
І тане в квітах урочистий зал.
В очах у кожного і радість, і надія…
У школі випускний останній бал.

Ось і настав цей день – день прощання зі школою. В Корсунській загальноосвітній школі 11 червня 2019 року уся шкільна родина зібралася на традиційне свято випускного вечора. Директор школи Дук Світлана Олександрівна зачитує наказ про випуск учнів із школи та вручає свідоцтва. До вітань директора приєднуються батьки, родичі, друзі. Зворушливі і щирі виступи випускникам прозвучали від першої вчительки та класного керівника. Слово відповіді взяли дев’ятикласники. Звучали слова подяки вчителям, батькам, мрії про майбутнє.
Випускники кружляють у прощальному вальсі, в якому поринають у спогади, мрії, сподівання, відчувають радість, смуток та світлу печаль…
Хвилюючим був цей день не лише у дітей. Не менше хвилювалися і їхні батьки. Відчували, як шалено б’ється серце, а то і зовсім десь зникав його стукіт, бо у вирій життя полетять їх пташенята.
Не забувайте, що навчалися ви для того, щоб розум і серце віддати людям. Не заплямуйте доброго імені свого роду, честі школи, котра дала вам путівку в життя.
Щасливої вам дороги!