Дніпрянський старостат працює!

0
133

Хочемо нагадати, що з моменту об’єднання Дніпрянської селищної ради з Новокаховською міською радою, яке відбулось 2.10.2018 р. Дніпрянська селищна рада як юридична особа припинила своє існування. З цього моменту в приміщенні селищної ради надають послуги населенню співробітники новоствореного Відділу з питань управління комунальним майном, інфраструктури Дніпрянського старостинського округу округу Новокаховської міської ради (начальник  Сендик О.В.), та проводить прийом населення виконуючий обов’язки старости Дніпрянського старостинського округу Білий А.А. Кожний вівторок та четвер продовжує надавати послуги співробітник УПСЗН Радзивіло З.І.

       Відділ має затверджену програму розвитку інфраструктури Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської ради на 2019 – 2021 роки, основними напрямками реалізації якої є:

  1. ремонт асфальтового покриття, прибудинкових територій та  транзитних доріг (смт. Дніпряни – с.Корсунка, с.Корсунка – с.Піщане );
  2. розробка проектів землеустрою та генеральних планів населених пунктів Дніпрянського старостинського округу;
  3. реконструкція вуличного освітлення в с.Нові Лагері по вул. Толстого, в с.Піщане по вул. Космічній та Зеленій, в с.Корсунка по вул. Степовій та в смт.Дніпряни по вул. Садовій;
  4. капітальний ремонт громадського будинку по вул. Суворова в с.Корсунка;
  5. послуги з благоустрою та ін.

  Серед пріоритетних питань роботи з населенням є надання якісних послуг: видача довідок (про земельні питання, склад сім’ї та місце проживання), актів, розгляд звернень громадян,  підготовка проектів рішень виконкому та сесії на розгляд міської ради.

  Нагадуємо, що всі акти, які раніше надавалися депутатами Дніпрянської селищної ради, тепер надаються виконуючим обов’язки  старости. Для отримання таких актів потрібно звернутися в кабінет «Приймальня», при собі мати паспорт громадянина України.

Загальна інформація: за січень було надано більше 100 актів, більше 350 довідок з місця проживання та про склад сім’ї, більше 50  довідок про наявність земельних ділянок. З січня місяця 2019 року на території Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської ради здійснено реєстрацію/зняття з реєстрації  місця проживання 33 особи.

 Начальником Відділу надаються послуги з нотаріальних дій, складання заповітів, посвідчення доручень та засвідчення справжності документів.

 Спеціалістом із землеустрою по смт. Дніпряни було проведено 2 рейди, після яких порушникам благоустрою було надіслано 40 попереджень.

 Спеціалісти Відділу спільно з фахівцями служби у справах дітей працюють над виявленням сімей, в яких батьки ухиляються від своїх обов’язків. В січні було відвідано 6 таких сімей та складено відповідні акти.

 Також  повідомляємо, що для жителів, які не мають змоги потрапити до старостату Дніпрянського старостинського округу кожного третього четверга місяця проводяться виїзні прийоми громадян: в.о. старости Білим А.А., начальником Відділу Сендик О.В., спеціалістом із земельних питань            Рожко С.А.  та спеціалістом УПСЗН Радзівіло З.І. Прийом проводиться в приміщенні сільських клубів за таким графіком:

      с. Корсунка – з 13:00 до 14:00,

      с. Нові Лагері – з 14:10 до 15:10,

      с. Піщане –  15:15 до 16:15.

      На виїзних прийомах Ви можете отримати довідки, акти, роздруківки по субсидіям, та надати документи для нарахування житлової субсидії.