“МАСНИЦЯ 2019”

0
51

У неділю 10 березня в Новій Каховці  на Центральній площі проходив шістнадцятий розважально-гастрономічний фестиваль “Масниця 2019”, в якому традиційно прийняли участь комунальні підприємства міста, навчальні та дошкільні заклади, місцеві підприємці. Активну участь у святкуванні прийняли творчі колективи Дніпрянського будинку культури (директор Тишина Світлана Павлівна),  Піщанського сільського клубу (керівник Луговська Олена Анатоліївна), Новолагерського сільського клубу (керівник  Мандриця Анна Олександрівна). Вони представили творчі номери з великої сцени, розважали гостей свята своїми співами та танцями, а також частували всіх бажаючих млинцями, варениками та ін.

Того незабутнього дня місто справді єднало людей гарним настроєм, прадавніми українськими звичаями і обрядами, щирою піснею, запальним танком, різноманітними конкурсами й такими смачними стравами, які здавна прийнято споживати у масляний тиждень.

Проводячи такі свята хочеться вірити, що оберіг пам’яті торкнувся наших сердець, що наші діти продовжать шанувати традиції і звичаї українського народу.

Любіть народне; чи то пісню, чи вишивку, чи звичай народу, який дав нам  життя. Вітайте з весною один одного, бажайте добра і щастя, сонця і хліба, пісні і миру всім, хто живе на нашій прекрасній планеті Земля.