Корсунка відсвяткувала 221 річницю

0
160

День села – це свято, яке єднає всіх жителів нашої громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, як відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Саме такими спільними зусиллями створюється неповторний образ села Корсунка, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

20 жовтня 2018 року село Корсунка святкувало 221 річницю свого народження. На свято завітало багато поважних гостей: заступник міського голови Тарабака О.А., староста Дніпрянcького старостинського округу Білий А.А., депутати Новокаховської міської ради Хоменко С.В., Афанасьєв О.І., Дук С.О. та начальник відділу культури і туризму Зарудна Н.С.

Розпочалося святкування з привітання всіх присутніх отцем Володимиром, який побажав селу Корсунка та її мешканцям «Божого благословення».

У святі приймали участь всі творчі колективи Дніпрянського старостинського округу, а саме: хореографічна група «Катаріна» (завідуюча Новолагерським клубом Мандриця А.О.), солістки Чишко Н. та Задорожня Н., театральна студія «Джерело» (директор Тішина С.П.). Також на свято завітали гості з Новокаховського Палацу культури зі зразковим ансамблем танцю «Сонечко» (керівник- Заслужений працівник культури України Мельниченко А.М.), солістка Павлівська Я. та народний ансамбль сучасного танцю «Роксолана» (керівник Рубаненко О.Г.), солісти народної вокальної студії «Джерела» (керівник Сєдіна Т.М.) та хореографічна група «Лілея» Корсунської загальноосвітньої школи (художній керівник Кухарчук А.Ю.)

Яке ж свято без подарунків? Корсунському сільському клубу від благодійного фонду І.Колихаєва та старости було подаровано радіо-мікрофони. Юні учасники концерту отримали солодкі подарунки від БФ «Нова Каховка» та міського голови Коваленка В.І. Представники благодійного фонду Ігоря Колихаєва також пригощали всіх солодощами.

Після концерту жителів с. Корсунка та всіх гостей чекала дуже смачна каша, яку традиційно приготували Ігор Венжега та Аркадій Шарап, наваристою юшкою всіх частував Дмитро Гончар.

Святкування завершилось видовищним феєрверком від благодійного фонду «Нова Каховка», міського голови Коваленка В.І. та старости Дніпрянського старостинського округу Білого А.А.

Юні учасники концерту отримали солодкі подарунки від благодійного фонду «Нова Каховка» та міського голови Коваленка В.І.

Дніпрянський старостинський округ, в особі старости – Білого А.А., висловлює велику подяку всім хто приймав участь в організації свята та спонсорам – приватним підприємцям Деревянко Вікторії Георгіївні, Колєснік Олександру Іллічу, Кравченко Миколі Дмитровичу, а також Кудіну Володимиру Володимировичу та Кудіну Дмитру Володимировичу.

Відділ культури і туризму