«Ніхто не забутий, ніщо не забуте…»

0
180

Святкові заходи з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пройшли у всіх населених пунктах Дніпрянської селищної ради. Урочистості було розпочато з поминальної панахиди біля пам’ятника землякам-підпільникам та солдатам, що загинули під час визволення села Британи від фашистів, яку провів настоятель Свято-Введенського храму отець Віктор. Після чого був проведено мітинг та святковий концерт. До організації та проведення якого залучились учні Дніпрянської загальноосвітньої школи (директор Микитенко Лілія Анатоліївна) та творчі колективи Дніпрянського будинку культури (директор Тішина Світлана Павлівна), народний вокальний ансамбль «Берегиня» (художній керівник Романюк Юрій Семенович), танцювальні колективи: «Пелюстки», «Оксамит», «Перлина» (художній керівник Артюх Ольга).

На святі були присутні учасники бойових дій, діти війни, депутати Новокаховської міської та Дніпрянської селищної рад,  жителі Дніпрян, що прийшли вшанувати пам’ять загиблих. З привітальним словом виступив до односельчан голова Дніпрянської селищної ради Білий Анатолій Андрійович та депутат Новокаховської міської ради Черепанов Костянтин Ігорович.

Виконавчий комітет Дніпрянської селищної ради організував «солдатську» кашу, яка була традиційно зварена депутатом селищної ради Венжегою Ігорем Леонтійовичем та його помічниками. «Солдатською» кашею та бойовими «100 грам» пригощали ветеранів, дітей війни та всіх бажаючих.

Також осторонь від святкування Дня Перемоги не залишилось і село Корсунка. Святкові заходи розпочались святковою ходою з покладанням квітів до братської могили та пам’ятного знаку воїнам мінометного полку, яке було організовано учнями та учителями Корсунської загальноосвітньої школи (директор Дук Світлана Олександрівна). Після чого святкові заходи було продовжено святковим концертом організованим в Корсунському сільському клубі (завідувач Єфремова Олена Геннадіївна). Творчі колективи якого своїми виступами розчулили всіх присутніх до сліз.

В селах Нові Лагері та Піщане творчі колективи Новолагерського та Піщанського сільських клубів (завідувачі Мандриця Анна та Луговська Олена) провели святкові концерти до Дня Перемоги. Всіх присутніх вітали вокальний ансамбль «Серпанок» та хореографічний колектив «Катарина» (художній керівник Ткаченко Анна Олександрівна).

В селі Піщане односельців вітав вокальний ансамбль «Берізка» (художній керівник Романюк Юрій Семенович) , а також привітати своїх односельців завітав офіцер-пенсіонер Шаповал Анатолій Олександрович, який все своє життя віддав військово-морським силам. У його виконанні були представлені пісні воєнних часів. Після чого майже всі жителі с. Піщане прийняли участь в покладанні квітів до монументу ветеранам Другої світової війни.

Виконавчий комітет Дніпрянської селищної ради не залишив без уваги всіх ветеранів, яким була надана матеріальна допомога та вручені продуктові набори.
Виконавчий комітет Дніпрянської селищної ради дякує всім тим хто долучився до привітань ветеранів: громадському діячу Сидоренку О.М., приватним підприємцям: Курішко В.А., Колесніку О.І., Кравченку М.Д., Іщенко О., Криволапчук Н., Багірову В.В., Дякуну М.В., Юріній З.О., Колошину С.П., Стародубцеву С.О., Погребняку А.О., депутату Новокаховської міської ради Черепанову К.І. та жителю села Корсунка Кудіну В.В.

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж заходів, який хоч і не в повній мірі, проте все ж таки передасть ту атмосферу й емоції, що панували у цей пам’ятний день.

  

«Ніхто не забутий, ніщо не забуте…»