Зустріч з Ігорем Колихаєвим.

0
114

Вчора на території трьох населених пунктів Дніпрянського старостинського округу відбулись зустрічі місцевих жителів з кандидатом в депутати Верховної Ради України Колихаєвим Ігорем Вікторовичем. Під час зустрічей Ігор Вікторович розповів про своє бачення розвитку сільської території та відповів на численні питання жителів, а також прийняв до уваги побажання і потреби селян.
Серед питань, які хвилюють населення були питання ринків збуту сільськогосподарської продукції, розвитку спорту в сільській місцевості, частих перебоїв з електропостачанням та ін.
В селі Піщане піднімалось питання будівництва каплички.
В Нових Лагерях головним питанням було закінчення робіт з улаштування під’їзної дороги.
Під час зустрічей відбулось покладання квітів до пам’ятників загиблим односельчанам з нагоди чергової річниці початку Другої світової війни.
Особливо тепло пройшла зустріч з виборцями в с.Корсунка, на якій мешканці подякували Ігорю Вікторовичу за встановлення дитячого майданчика та передали звернення щодо проекту реконструкції дитячого садочка в с.Корсунка, відкриття якого є вкрай необхідним для виховання підростаючого покоління юних корсунчан.
На всіх зустрічах окрім жителів сіл були присутні представники Благодійного фонду Ігоря Колихаєва, староста Дніпрянського старостинського округу Білий А.А. та працівники Відділу з питань управління комунальним майном, інфраструктури Дніпрянського старостинського округу.