УРА! КАНІКУЛИ!

0
53

Ось і настала чудова пора – час літніх канікул та розваг для дітей! Відпочинок влітку завжди йде на користь, якщо не трапляється надзвичайних пригод. Як не прикро, але саме під час літнього сезону виникає багато нещасних випадках серед дітей і дорослих. Щоб відпочинок не приніс небажаних проблем ми маємо подбати про свою безпеку та безпеку своїх дітей, причому заздалегідь. Не зайвим буде нагадати правила, які можуть врятувати від небезпек і зберегти життя.
Інформуйте своїх дітей про правила поводження з електричними приладами. Постійно нагадуйте дітям, як себе поводити в критичній ситуації, коли в біду потрапляють вони або хтось з їхніх друзів.
Краще всього, щоб ви пояснили дитині, що найбільш небезпечні місця: люки, підвали, горища, будівельні майданчики і їх потрібно оминати стороною.
Перебуваючи на вулиці, діти обов’язково повинні дотримуватись правил дорожнього руху.
Не дозволяйте дитині бавитися сірниками, розпалювати вогнища.
Поясніть дитині, що ніякі рослини, ягідки, зернятка, зібрані на вулиці, не можна їсти.
Яке ж літо без відпочинку біля водойм? Відпочинок біля води корисний і приємний для дітей та дорослих. Важливою умовою безпеки під час відпочинку, є правильний вибір і обладнання місця для купання. Ніколи не пірнайте у незнайомих місцях! Не відпускайте дітей самостійно до водоймища.
Шановні батьки! Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюються ціною життя.
Закликаємо Вас завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований, а дітям бажаємо чудових літніх канікул, сонячної погоди, холодного морозива та незабутніх вражень!