До уваги платників податків!

0
130

Виконавчий комітет Дніпрянської селищної ради повідомляє, що за данними Новокаховського управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі станом на 23.10.2018 р., заборговонасть зі сплати місцевих податків та зборів до бюджету Дніпрянської селищної ради становить 1587740,41 грн.

З переліком боржників, можна ознайомитися за цим посиланням.

Звертаємо особливу увагу осіб які мають заборгованість зі сплати місцевих податків та зборів на те, що за несплату/несвоєчасну сплату податкових зобовязань ПК України передбачені штрафні санкції.

З метою погашення податкового боргу виконавчий комітет Дніпрянської селищної ради звертається до всіх осіб, які зазначені у вказаному переліку,  з проханням вжити невідкладних заходів щодо погошення податкової заборгованості у іншому випадку виконавчий комітет буде вимушений ініціювати питання про притягнення боржників до віповідальності згідно вимог чиннного законодавства.

З додатковою інформацією звертатися до Новокаховського управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі: м. Нова Каховка, вул. Горького, 11 а