Корсунчани провели акцію «Чисті береги – чиста річка»

0
223

Малі річки – це справжня краса землі і для багатьох із нас вони – незабутній спомин дитинства, той куточок землі, з якого починається Батьківщина.

Протягом вересня по всій Україні проходитимуть екологічні акції присвячені Дню малих річок. Основна мета заходу підвищення рівня екологічної обізнаності та свідомості населення, екологічної освіти та виховання. Зникнення малих річок негативно впливає на великі водойми – такі, як Дніпро, з причин порушення водного балансу.

В умовах інтенсивного використання водних ресурсів значна роль належить саме малим річкам. Вони неначе кровоносні судини пронизують нашу землю та збирають воду з великої площі і несуть її до великих водних артерій. Без малих річок неможливе існування і великих.

Вони створюють неповторну атмосферу та є окрасою рідного краю. Багато старожилів згадують про красу та повноводність малих річок, як про  природний дарунок, який досягався працею та турботою людей.

З метою відзначення 15 вересня 2018 року – Міжнародного дня чистих берегів річок, морів та океанів (International Clean Beach Day) та на запрошення долучитися до цієї благородної справи Держводагентства http://davr.gov.ua/news/ya-pribrav–tvoya-cherga , Мінприроди, Міносвіти та Регіонального проекту ЄС “Водна ініціатива плюс (EUWI+)  08 вересня 2018 року проведено екологічну акцію «Чисті береги – чиста річка» спільно з Екологічним гуртком Корсунського сільського клубу.

Берег річки очищено від сміття: пластикових пляшок, паперу та ін. Молоді активісти не лише прибирають, а й підтримують чистоту берегів протягом року, поряд з якою вони мешкають та відпочивають. Вони розуміють, що без води неможливе життя людей, тварин і рослин.

За активну участь у справі збереження водних ресурсів від колективу Каховського міжрайонного управління водного господарства висловлюю щиру вдячність голові Дніпрянської селищної ради Білому Анатолію Андрійовичу,  завідуючій Корсунського сільського клубу Єфремовій Олені Геннадіївні та юним захисникам природи, а саме: Валевичу Вячеславу, Москалюку Олександру, Кидановій Анастасії, Ярошенко Ірині, Борщук Марії, Борщуку Марату, Лозбанову Павлу, Левченко Дар’ї, Василенку Максиму, Надточему Артему, Олейнику Михайлу, Яцку Ігору, Терешонок Марії, Василенко Ларисі.

Збереження річок – обов’язок кожного з нас. Тому, ми повинні берегти і підтримувати їх екологічний стан.

Дякую всім небайдужим мешканцям, які власним прикладом  підвищують екологічну свідомість інших!

З повагою,                                                                                                                начальник відділу водних ресурсів Каховського міжрайонного управління водного господарства Лариса Стародубцева

Джерело: http://nk-online.tv